Hodnocení obchodu

5,0 5 hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
VS Avatar autora Veronika Sedlačíková | 7.9.2021
S Marikou jsem se setkala přes svoji kamarádku. Hnedka mi sedla i jako osoba. Poradila mi a vše vysvětlila. Dokázala pochopit můj problém a najít řešení. Později jsme se i setkavaly s dětmi a maminkami. Vždy jsem chodila domů s obohacením jelikož jsme všechny smýšleli stejně. S Jakýmkoliv problém či názorem, který jsem od ní potřebovala pomoct , poradit . Vše mi bylo zodpovězeno, ukázáno. Marika je velmi laskavý, šťastný a radostný člověk, který dokáže poradit a naslouchat . I jako kamarádka má srdíčko na správném místě. Doporučuji a děkuji za vše ❤
ZK Avatar autora Zuzana Karbanová | 3.9.2021
Vrele doporucuji. Marika je velmi znala a zkusena, co se noseni deti a vseho okolo toho tyce. Poradi, jak vybrat spravny satek/nositko i nosici obleceni, i s ohledem na Vase financni moznosti - ma opravdu prehled :) Pred 3 lety mi velmi pomohla i radami, co se kojeni tyce a take jak se zbavit ekzemu u ditete. Jestli jsem ji jeste nepodekovala, tak timto ji dekuji :)
MK Avatar autora Michaela Koloničná | 3.9.2021
Vážím si jejího zájmu a také ochoty osobně se setkat, když je potřeba poradit.
MV Avatar autora Michaela Veldamonová | 3.9.2021
Díky Marice jsem prvního syna začala nosit v šátku. Naučila mě, jak správně uvázat šátek, půjčila mi na začátek jeden ze svých, než jsem si pořídila vlastní. Kdykoliv jsem potřebovala, ochotně mi poradila buď on-line nebo osobně na nosícím srazu. Moc jí za to děkuji a její služby určitě doporučuji.
ZA Avatar autora Zdenka Albrechtová | 3.9.2021
Marika je skvělý člověk. Je velmi empatická a komunikativní. Její zkušenosti v oblasti nošení dětí jsou obrovské. Vždy mi dokázala poradit a já si jejích názorů velice cením.
M Avatar autora Marika z Nosíme děti (Administrátor) 3.9.2021
Milá Zdeňko, děkuji Ti za krásnou zpětnou vazbu!
5 položek celkem