30 minut konzultace

Chcete zkonzultovat úvaz či nastavení nosítka, vyřešit problém, nejste si něčím v nošení jistí nebo se potřebujete krátce poradit o výběru vhodné nosící pomůcky? Pak je tato 30 minutová konzultace přesně tím, co potřebujete.

Stáří dítěte
Chci zkonzultovat
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
600 Kč
  • Ze všech stran se na vás valí obrovské množství šátků, nosítek, nosícího oblečení, doplňků a vy vůbec netušíte, jak se v tak široké nabídce zorientovat a už vůbec ne co vybrat? Ráda vám dle vašich potřeb a možností poradím, co vybrat. Tuto půlhodinku můžete využít také ve chvíli, kdy pro svou manželku, přítelkyni a dceru vybíráte dárek k narozeninám nebo Vánocům - dám vám skvělé tipy na nákup.

    Do poznámky v objednávce, prosím, uveďte cokoliv dalšího, co povede k upřesnění stavu, který řešíte. Můžete mi napsat například konfekční velikost nosící osoby, individuální přání, popsat blíže konkrétní situaci a tak dále. Díky tomu budu mít prostor se co nejlépe na konzultaci připravit.

  • Konzultace je vhodná ve chvíli, kdy si nejste jistí správností úvazu/nastavením nosítka i ve chvíli, kdy vám není úvaz pohodlný.

  • Miminko v šátku nebo nosítku pláče a vy si nevíte rady co s tím a čím by to mohlo být? Pak také nastává ta pravá chvíle, kdy se setkat. Detailně situaci probereme a najdeme cestu, jak dále postupovat.

 

Proč právě já?

  • jsem jednou z nejkompetentnějších osob v ČR

  • jsem zakladatelkou největší nosící komunity na světě Nosíme děti (nyní má přes 80 tis. členů)

  • naučila jsem vázat spousty rodičů

  • poradenství se aktivně věnuji už více než 8 let

  • neriskujete, že dostanete nesprávné/neaktuální informace a vyhnete se radám laiků, které v nosících skupinách těžko od profesionálů rozpoznáte

 

Bezpečně se vyznám v problematice a nabídce produktů pro nošení dětí, kojení, bezplenkové metodě, látkových plenách, správném fyziologickém vývoji dítěte, zdravé stravě, potravinových alergiích, bylinkách, barefoot obouvání a dalších různých tématech, které s mateřstvím souvisí.

Nevnucuji rodičům nic, co jim není blízké a v žádném případě rodiče nestraším. Pomáhám jim najít i posílit jejich pocity jistoty a klidu.

Jsem lidská, podporující, upřímná a při setkání společně s vámi vytvářím vhodné podmínky, kdy se můžete otevřít a můžeme společně probrat jakékoliv další téma bez toho, aby vás někdo soudil nebo hodnotil. Pokud budete potřebovat, ráda si s vámi popovídám o čemkoliv. Setkat se můžeme on-line nebo osobně ve Frenštátě pod Radhoštěm a přilehlém okolí. 

Zpět do obchodu