Individuální kurz vázání

Chcete své miminko nosit? Ze všech stran se na vás valí obrovské množství informací a vy vůbec nevíte kde začít? Bojíte se, že byste mohli svému miminku ublížit? S radostí vás provedu krok za krokem a předám vám všechny důležité informace tak, abyste si nošení užili od první chvíle.

Stáří dítěte
Zajímám se o nošení
Účast
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
1 000 Kč

Naplňte vašemu dítěti jeho základní potřebu - lidský kontakt.

Čím víc lásky a pocitů jistoty miminkute, tím víc se cítí v bezpečí. Je si jisté samo sebou a bez větších obtíží se od vás později ve chvíli, kdy k tomu dozraje, odpoutá.

Zažijte pocit, kdy dáte svému miminku v šátku/nosítku první pusu, obejmete ho a okamžitě láskou zjihnete. Vaše srdce bude překypovat láskou tak, že to ucítí všichni, kteří jsou v tu chvíli s vámi. Nošení má obrovský přesah, je léčivé a ve chvíli, kdy to zkusíte, pochopíte. Dokonale zde platí, že sdílená radost, je dvojnásobná radost.

Po mé návštěvě budete mít v nošení přehled, budete podpořeni v nově vzniklé situaci a nasměrováni k nezapomenutelné jízdě rodičovstvím, kterou si s radostí opravdu užijete. Vše budete mít doslova ve svých rukou. 

Zde je právě velmi důležitý individuální kontakt. Máme tak prostor řešit pouze potřeby vás a vašeho miminka. Vzniká zde prostor pro mou empatii a s jistotou můžu říct, že vás nebudu směřovat do něčeho, co by vám nebylo blízké. Taktéž vás nebudu ničím strašit nebo vás do čehokoliv nutit. Naopak, pomůžu vám najít i posílit vaše mateřské kompetence a instinkty, pocit jistoty, klidu. Najdeme ideální směr vaší osobní cesty.  

Jsem lidská, podporující, upřímná a na mých kurzech společně s vámi vytvoříme vhodné podmínky, kdy pro vás bude velmi snadné a přirozené probrat jakákoliv další témata bez hrozby studu, soudu nebo strachu.

V tomto individuálním kurzu se během 60-90 minut naučíte vše potřebné k tomu, abyste mohli své miminko bezpečně a s láskou nosit. Kurz je vhodné absolvovat i v těhotenství.

 

Co se na kurzu dozvíte a naučíte:

 • povíme si o přirozenosti nošení dětí

 • o důležitosti kontaktu a vzniku vztahové vazby rodič - dítě

 • poznáte správnou ergonomickou polohu dítěte v šátku nebo nosítku

 • ukážeme si, jak nemá úvaz vypadat

 • probereme vlastnosti a typy šátků/nosítek

 • na základě vašich potřeb a požadavků si řekneme, jaký šátek pro vás bude ideální

 • naučím vás základní úvaz na břicho nebo záda

 • ukážu vám triky a vychytávky vázání

 • ukážu i jak dítě ze šátku/nosítka bezpečně vytáhnout

 • povíme si co dělat, když vám miminko v šátku začne plakat

 • pokud během kurzu vyvstane jakýkoliv problém – budeme ho řešit

   

Proč právě já?

 • jsem jednou z nejkompetentnějších osob v ČR

 • jsem zakladatelkou největší nosící komunity na světě Nosíme děti (nyní má přes 80 tis. členů)

 • naučila jsem vázat spousty rodičů

 • poradenství se aktivně věnuji už více než 8 let

 • neriskujete, že dostanete nesprávné či neaktuální informace a vyhnete se radám laiků, které v nosících skupinách těžko od profesionálů rozpoznáte

 

Bezpečně se vyznám v problematice a nabídce produktů pro nošení dětí, kojení, bezplenkové metodě, látkových plenách, správném fyziologickém vývoji dítěte, zdravé stravě, potravinových alergiích, bylinkách, barefoot obouvání a dalších různých tématech, které s mateřstvím a rodičovstvím souvisí. Pokud budete chtít, ráda si s vámi popovídám o čemkoliv.

Laskavý přístup, důvěru, podporu a všeobecný přehled nabízím formou virtuálního setkání nebo osobního ve Frenštátě pod Radhoštěm a přilehlém okolí.

Zpět do obchodu