Skupinový kurz na přání

Máte ve svém okolí maminky, kamarádky a známé, kteří by uvítali skupinový kurz? Ráda jej pro vás zorganizuji.

Stáří dítěte
Zajímám se o nošení
Účast
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
750 Kč

Skupinový kurz uspořádám v případě, že se sejde alespoň 5 zájemců o nošení. Pokud dáte přednost skupinovému kurzu před individuálním třeba i proto, že máte raději kurzy ve více lidech a jste prozatím sám/sama, můžeme se domluvit na vyhlášení termínu konání kurzu a po naplnění minimální kapacity jej zrealizuji.

V případě, že se kurz nenaplní počtem 5 dospělých, vyhrazuji si právo na zrušení kurzu (platby budou neprodleně vráceny).

 

Podrobnější informace ke skupinovému kurzu:

Naplňte vašemu dítěti jeho základní potřebu - lidský kontakt.

Čím víc lásky a pocitů jistoty miminkute, tím víc se cítí v bezpečí. Je si jisté samo sebou a bez větších obtíží se od vás později ve chvíli, kdy k tomu dozraje, odpoutá.

Zažijte pocit, kdy dáte svému miminku v šátku/nosítku první pusu, obejmete ho a okamžitě láskou zjihnete. Vaše srdce bude překypovat láskou tak, že to ucítí všichni, kteří jsou v tu chvíli s vámi. Nošení má obrovský přesah, je léčivé a ve chvíli, kdy to zkusíte, pochopíte. Dokonale zde platí, že sdílená radost, je dvojnásobná radost.

Po skupinovém kurzu budete mít v nošení přehled, budete podpořeni v nově vzniklé situaci a nasměrováni k nezapomenutelné jízdě rodičovstvím, kterou si s radostí opravdu užijete. Vše budete mít doslova ve svých rukou.

Na kurzech vzniká prostor pro mou empatii a s jistotou můžu říct, že vás nebudu směřovat do něčeho, co by vám nebylo blízké. Taktéž vás nebudu ničím strašit nebo vás do čehokoliv nutit. Naopak, pomůžu vám najít i posílit vaše mateřské kompetence a instinkty, pocit jistoty, klidu.

Jsem lidská, podporující, upřímná a na mých kurzech společně s vámi vytvoříme vhodné podmínky, kdy pro vás bude velmi snadné a přirozené probrat jakákoliv další témata bez hrozby studu, soudu nebo strachu. 

Skupinový kurz trvá obvykle 2-3 hodiny, kdy vás povedu krok za krokem a předám vám všechny důležité informace tak, abyste si nošení užili od první chvíle. Kurz je vhodné absolvovat i v těhotenství.

 

Co se na kurzu dozvíte a naučíte:

 • povíme si o přirozenosti nošení dětí

 • o důležitosti kontaktu a vzniku vztahové vazby rodič - dítě

 • poznáte správnou ergonomickou polohu dítěte v šátku nebo nosítku

 • ukážeme si, jak nemá úvaz vypadat

 • probereme vlastnosti a typy šátků/nosítek

 • na základě vašich potřeb a požadavků si řekneme, jaký šátek pro vás bude ideální

 • naučím vás základní úvaz na břicho nebo záda

 • ukážu vám triky a vychytávky vázání

 • ukážu vám, jak dítě ze šátku/nosítka bezpečně vytáhnout

 • povíme si co dělat, když vám miminko v šátku začne plakat

 • pokud během kurzu vyvstane jakýkoliv problém – budeme ho řešit

   

Proč právě já?

 • jsem jednou z nejkompetentnějších osob v ČR

 • jsem zakladatelkou a správcem největší nosící komunity na světě Nosíme děti (nyní má přes 80 tis. členů)

 • naučila jsem vázat spousty rodičů

 • poradenství se aktivně věnuji už více než osm let

 • neriskujete, že dostanete nesprávné či neaktuální informace a vyhnete se radám laiků, které v nosících skupinách těžko od profesionálů rozpoznáte

 

Bezpečně se vyznám v problematice a nabídce produktů pro nošení dětí, kojení, bezplenkové metodě, látkových plenách, správném fyziologickém vývoji dítěte, zdravé stravě, potravinových alergiích, bylinkách, barefoot obouvání a dalších různých tématech, které s mateřstvím a rodičovstvím souvisí. Pokud budete chtít, ráda si s vámi popovídám o čemkoliv.

Laskavý přístup, důvěru, podporu a všeobecný přehled nabízím osobně ve Frenštátě pod Radhoštěm a přilehlém okolí.

Zpět do obchodu